سه شنبه, 05 بهمن 1395 ساعت 07:40

قوانین و مقررات

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه های وب سایت گروه رایزن منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.در صورتی که در قوانین مندرج، رویه ها و سرویس های وب سایت گروه رایزن تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می شود، که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات وب سایت گروه  رایزن اقدام کند.

همچنین از آنجا که وب سایت گروه رایزنیک وب سایت تخصصی و حرفه ای و نهادی خصوصی در عرصه معماری و شهرسازی می باشد، که به عنوان یک رسانه هنر و معماری، در زمینه نشر و به اشتراک گذاری آثار و پروژه های معماری ، بررسی جدیدترین دستاوردهای حوزه طراحی و تکنولوژی و اطلاع رسانی در رابطه با اخبار و همایش های مرتبط با معماری و شهرسازی، یادداشت ها و تحلیل های روز، فعالیت می نماید، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می کند.

ارتباط الکترونیکی

همچنین آدرس ایمیل و تلفن هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ های شرکت از طریق آن ها صورت می گیرد.

جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس های ویژه یا پروموشن ها، امکان دارد گروه رایزن، برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید.

توجه داشته باشید که 09333112175 تنها شماره ای است که وب سایت رایزن از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک ارسال می کند.بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان وب سایت گروه رایزن، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام وب سایت گروه رایزن است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفا جهت پیگیری قانونی آن را به این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید اطلاع دهید.

سیاست های حریم شخصی

وب سایت تخصصی رایزن، به اطلاعات خصوصی اشخاصی که از خدمات سایت استفاده می کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می کند.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات وب سایت گروه رایزن مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدیوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده ها و کلیه محتوای تولید شده توسط وب سایت رایزن جزئی از اموال وب سایت گروه رایزن محسوب می شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار وب سایت گروه رایزن است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای صاحب امتیاز وب سایت گروه رایزن، محفوظ می دارد. علاوه بر این، اسکریپت ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط وب سایت گروه رایزنو علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار وب سایت رایزن است و هرگونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد.

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.raizangroup.ir است.ما با هیچ روش دیگری جزء ارسال نامه از طرف آدرس های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی گیریم. وب سایت رایزن هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www.raizangroup.ir و همچنین، هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه های گفتگوی اینترنتی همچون yahoo Messenger یا  MSN Messengerو غیره ندارد و هیچ گاه با این روش ها با شما تماس نمی گیرد.کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می توانند از آدرس های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.

ثبت، پردازش

-روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می شنوند. رایزن، به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان سفارش گذاری می دهد.

-وب سایت گروه معماری رایزن تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. این وب سایت، تمام قوانین مکتوب و یا عرفی حاکم بر کشور را محترم می شمارد و خود را موظف به پیروی از آن ها می داند.

-لینک یا آدرس وب سایت های اعلام شده در سایت، صرفا جهت اطلاع رسانی می باشد.وب سایت گروه تخصصی رایزن مسئولیتی در قبال محتوای لینک ها یا تغییرات بعدی آن ها به عهده ندارد.

-آگهی ثبت شده از سوی کاربران، ابتدا توسط مدیریت سایت تایید و سپس نمایش داده خواهد شد.

نقدها، نظرها، ارتباطات و سایر مطالب

وب سایت گروه رایزن ممکن است دارای لینک هایی به سایت های دیگر باشد.این سایت تحت کنترل(رایزن نیستند و وب سایت رایزن هیچ مسئولیتی در قبال محتویات این سایت ها شامل (و نه محدود به)لینک های دیگری که ممکن است در این سایت ها باشد ندارد. وب سایت گروه رایزن این لینک ها را برای سهولت شما فراهم کرده است و وجود هر یک از این لینک ها به معنی تایید یا هر نوع ارتباط ما با اداره کنندگان آن ها نیست.سایت هایی که در آگهی ها یا صفحه های وب سایت رایزن لینک می شوند را افرادی خارج از وب سایت رایزن(شبکه معماری) اداره می کنند، بنابراین وب سایت رایزن نمی تواند در مورد آن ها ضمانتی داشته باشد. شما توافق می کنید مسئولیت هر گونه خسارت و آسیب احتمالی وارده را از طریق ویروس یا فایل های مخرب دیگر که می تواند ناشی از دریافت و استفاده از داده ها و فایل های متعلق به سایت های لینک شده در وب سایت رایزن(شبکه کعماری) باشد، خود به عهده خواهید داشت.

کاربرانی که قصد ارسال نظر در سایت را دارند، حتما قوانین زیر را مد نظر داشته باشند:

1-      بدیهی است که اگر این قوانین در نظرات کاربردی وب سایت گروه رایزن رعایت نشود.نظر وی تایید نخواهد شد و در نتیجه در سایت به نمایش در نخواهد آمد.

با این حال وب سایت گروه رایزن هیچ گونه مسئولیتی در قبال صحت یا عدم صحت نظرات منتشر شده در این قسمت را ندارد.نمایش نظرات کاربران در سایت به هیچ وجه به معنی تایید فنی وب سایت گروه رایزن درباره محتویات نظر نیست، لذا از کاربران محترم تقاضا می شود، نظرات را اصل و پایه انتخاب و تصمیم گیری خود قرار ندهند.

2-      نقد کاربران باید شامل نقاط قوت و ضعف محصول در استفاده عملی و تجربه شخصی فرد باشد.

3-      برای ارسال نقد لازم است کاربران تا حد ممکن از مبلغه و بزرگنمایی مزایا یا معایب خودداری کنند.در غیر اینصورت نقد مورد نظر تایید نخواهد شد.

4-      نقد مناسب، نقدی است که فقط معایب یا فقط مزایا را در نظر نگیرد.بلکه به طور واقع بینانه معایب و مزایای هر محصول را در کنار هم بررسی کند.

5-      جهت احترام به وقت بازدیدکنندگان سایت و نقدها، لازم است نویسندگان نقد مطالب غیرضروری را در نقدشان حذف کرده و تا حد ممکن تنها مطالب ضروری و مفید را در نقدشان حذف کرده و تا حد ممکن تنها مطالب ضروری و مفید را در نقدشان لحاظ کنند.

6-      با توجه به ساختار بخش نظرات، از پرسیدن سوال یا درخواست راهنمایی در این بخش جدا خودداری نماییند.

7-      تنها نظراتی که با حروف و زبان فارسی نوشته شده باشند، امکان نمایش در سایت را دارند، لذا از نوشتن با حروف انگلیسی یا به زبان انگلیسی خودداری نمایید.

8-      کاربران ارسال کننده نظر موظف به استفاده از ادبیات محترمانه و عدم توهین به دیگر کاربران هستند، بدیهی است هرگونه توهین به فرد یا افرادی، باعث عدم تایید نظر کاربر می شود.

9-      قسمت نظرات سایت، با تالارهای گفتگو (فروم)متفاوت است، لذا برای حفظ ساختار، مباحثی که خارج از چهارچوب این

10-  نام کاربری ارسال کنندگان نظر باید شامل نام و نام خانوادگی فرد با حروف فارسی باشد.لذا نظراتی که با نام کاربری غیر مجاز ارسال شده باشند، هر چند ناقض دیگر قوانین ذکر شده نباشند، تایید نخواهند شد.

 

 

محتوای بیشتر در این بخش: « همکاری با ما
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه رایزن می باشد.
طراحی و پیاده سازی توسط گروه طراحی سایت راشن