سه شنبه, 05 بهمن 1395 ساعت 07:33

همکاری با ما

  مدت قرارداد یک سال شمسی می باشد.        

    تاریخ شروع قرارداد از ابتدای فروردین ماه سال یک هزار سیصد و نود شش می باشد.

  در صورتی که سایت فوق در تاریخ اعلام شده در قرارداد آماده بهره برداری نباشد زمان تاخیر       به مدت قرارداد اضافه می شود.

دادن اطلاعات لازم برای قرارگیری در وب سایت برعهده خریدار می باشد.

بارگذاری اطلاعات در وب سایت صرفا برعهده مدیریت سایت می باشد.

مسئولیت طراحی وسیاست گذاری وب سایت به عهده صاحب امتیاز آن می باشد.

کلیه قوانین ومقررات مربوط به وب سایت که توسط مدیریت سایت در نظرگرفته می شود، مورد قبول متقاضی می باشد.

مسئولیت کلیه مطالب نوشته شده در وب سایت برعهده صاحب امتیاز سایت می باشد.

صاحب امتیاز سایت هیچ گونه مسئولیتی در خصوص تعهدات مالی افرادی که از طریق این وب سایت نسبت به عقد قرارداد با متقاضی اقدام می نمایند ندارد.

وب سایت گروه رایزن علاوه بر انتشار نام و برند شما در وب سایت خود، تبلیغات شما را طبق توافقی جداگانه در سایر شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام، تلگرام و... وابسته به خود یا طرف قرارداد منتشر می نماید. همچنین شرایط و امکان تبلیغ شما در سمینارها و همایش های مرتبط با صنعت ساختمان در صورت تمایل و توافق جداگانه میسر خواهد بود.

متقاضی در صورت عقد قرارداد بیش از یک سال به ازاء هر سال علاوه بر عدم افزایش مبلغ سالانه از تخفیف 10 درصدی برخوردار خواهد شد.

جهت تمدید قراداد به ازاء هر سال 20 درصد به مبلغ قرارداد اولیه اضافه خواهد شد.

در صورت ثبت سفارش در اسلاید شوی بالای صفحه اصلی، متقاضی از 30 درصد تخفیف کلیه تبلیغات جانبی گروه رایزن در مدت قرارداد برخوردار خواهد شد.

در صورت ثبت سفارش در اسلاید شوهای میانی صفحه اصلی، متقاضی از 15 درصد تخفیف کلیه تبلیغات جانبی گروه رایزن در مدت قرارداد برخوردار خواهد شد.

در صورت تغییر اطلاعات و مشخصات، موارد را صرفا به ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید اطلاع دهید.

نحوه تماس مستقیم با مدیریت وب سایت برای بیان نظرات وپیشنهادات و موضوعات مختلف صرفا از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید می باشد.

محتوای بیشتر در این بخش: قوانین و مقررات »
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه رایزن می باشد.
طراحی و پیاده سازی توسط گروه طراحی سایت راشن